Bazény

Zastřešení bazénu vyrábíme pouze pevné, tzn. že zastřešení se nikam neposouvá a je na jednom místě. 

Zastřešení lze udělat třemi možnostmi:

  •  obloukové - Je nejlevnější řešení , ale maximální šířka může být 4m, délka není omezena. Podle šířky lze použít polykarbonát síly 6 - 10 mm

  • čtvrtoblouk s jedou stěnou - Toto zastřešení musí mít už pevnější konstrukci a používáme polykarbonát minimální síly 10 mm. Do stěny se většinou dělají posuvné dveře nebo větrací okna

  • Zastřešení s rovnými boky a obloukovou nebo sedlovou střechou - toto zastřešení je velmi variabilní a dá se udělat několika možnostmi.. Většinou se dělají pevné boky vysoké 2 m, ve kterých jsou dveře a vyklápěcí okna.. Na střechu se používá polykarbonát síly 10 mm a na boky lze dát polykarbonát síly 6 mm.. Konstrukce lze udělat i šířky 6 m. Toto zastřešení děláme panelovou formou, takže k Vám dovezeme hotové rámy a zastřešení smontujeme na místě a u zákazníka jsou minimální dodělávky. Toto zastřešení je vhodné i na nadzemní bazény.

Ceny zastřešení jsou počítány podle rozměrů a požadavků.. Skleníkové zastřešení se pohybuje od 30 000 - 80 000,-. Zastřešení čtvrtobloukové s jednou stěnou se pohybuje kolem 90 000 - 150 000,- a zastřešení s rovnými boky se pohybuje od 90 000,- - 150 000,-.. Ceny jsou na nejběžnější bazény, ale vždy rozhoduje situace u zákazník..

Přesnou cenu Vám rádi vypočítáme dle rozměrů a nějakých požadavků. 

Naše veškeré zastřešení bazénů dodáváme v regionech Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín a Kroměříž, ale jsme ho také schopni dodat po celé České republice.

Galerie